Warsztaty Szablonu

logo-warsztaty szablonuWarsztaty Szablonu w Tekturze – 11.IV – 23.V!

Goście!

„Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.”

Innymi słowy… Zima wbrew temu co za oknem (i logice) kończy się raptownie. Wracamy więc z Warsztatami Szablonu w Tekturze!

Będzie można malować, wietrzyć, wycinać, malować, wietrzyć, odbijać i przy tym napawać się urokiem zajęć na świeżym powietrzu w centrum miejskiej dżungli zwanej Lublin.

W tym roku przyjmujemy nową formę. Zajęcia, tak jak w zeszłym roku, będą otwarte dla Wszystkich w kwietniu ale z grupą, która wpisze się na stałą listę zrealizujemy Projekt Majowy. Co to jest i co to znaczy?

Dostaliśmy pozwolenie na malowaniwarsztaty szablonu Tekturae ściany niedaleko Tektury. Tam powstanie wspólny mural który będziemy przygotowywać w maju!

Już teraz założyliśmy wydarzenie informacyjne (to które czytasz), ale każde kolejne spotkanie będzie miało inny opis i podiwent, na który na pewno Was zaprosimy.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

11 kwietnia 2013 – 17.oo-19.oo – Spotkania głównie teoretyczne, ale z zajęciami praktycznymi – o tym jak malować „z łapy”, jak projektować szablony, jak przerabiać grafiki i zdjęcia pod szablony itd, itp. Część spotkań będzie prowadzona przez zaproszonych gości-niespodzianki czyli osoby o wyrobionej już marce na arenie działań ulicznych.

18 i 25 kwietnia 2013 – 17.oo-19.oo – Tworzenie wspólnej koncepcji muralu i pierwsze szablony wielowarstwowe w małym formacie na podstawie wybranych zdjęć lub grafik.

logo Maped3-5 maja 2013 (wstępna data) – Nasze pierwsze wyjście w plener!

9 maja 2013 – 17.oo-19.oo – Powstawanie wielkoformatowych szablonów na mural.

16 i 23 maja 2013 – Caaaały dzień w dowolnych godzinach ustalonych przez grupę – Malowanie muralu i jakiegoś grilla sobie chyba zrobimy, żeby kiełbasa (nawet sojowa) tłuszczem (nawet roslinnym) oblewała nam brody i palce umazane w farbie. Na zakończenie zmontujemy film – klejnot w koronie – podsumowujący rok naszej działalności.

OPŁATY:

Zajęcia są płatne 20 zł za spotkanie. Cały fundusz idzie na poczęstunek oraz zakup materiałów i narzędzia, których nikt nam nie zasponsorował.

Jednak.. jeżeli zdecydujesz się opłacić z góry wszystkie zajęcia w pakiecie ośmiu spotkań rozłożonych na dwa miesiące oszczędzisz nawet czterdzieści złotych! Kompletna paczka spotkań kosztuje 120 drachm. :]

W razie pytań piszcie śmiało na warsztatyszablonu@gmail.com lub dzwońcie pod numer 783908333

SPONSORZY I PszablonARTNERZY WYDARZENIA:

OLFA K.O.M.A.www.olfa.pl – Już od roku OLFA sponsoruje nam najwyższej klasy noże i ostrza a także pomaga w przygotowywaniu działań promocyjnych.

GRAFITwww.grafitlublin.pl – Sklep GRAFIT dostarcza nam markery, ołówki, papiery i podkładki do wycinania.

Galeria Koloruwww.galeriakoloru.pl – To nieoficjalny sponsor ale… Jak nie wyszczególnić ekipy ludzi którzy z wielkim oddaniem od lat wspierają nasze inicjatywy?! Dostajemy od nich bonusowe markery, końcówki i farby.

MapedEuropejska Fundacja Kultury Miejskiejwww.facebook.com/efkm.eu – Dumnie wspierająca nas Fundacja która od wielu lat organizuje jedne z najważniejszych w Polsce jamów graffiti – Lubelski Festiwal Graffiti i Graffiti Non Stop. Razem z nimi organizowalismy spotkania „Documentary Stuff” i nawiązaliśmy współpracę z Lubelskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Przestrzeń Inicjatyw Twórczych „TEKTURA”www.tektura.wordpress.com – U nich zaczynaliśmy z prowadzeniem zajęć blisko rok temu. Tektura zawsze stoi dla nas otworem, pomaga w przygotowaniu zajęć, udostępnia nam pomieszczenia i dużo pozytywnej energii.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona sponsorów zapraszamy do pisania – warsztatyszablonu@gmail.com

Pozdrawiam!
Tomek Maped Pizoń

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/568023573215921

szablon gotowy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s