A.J.K.S. /sosno + OzzY /lubartów + BIMBEER /lubartów – koncert (16.11.2012)

A.J.K.S. /sosno + OzzY /lubartów + BIMBEER /lubartów

16 listopada 2012, piątek
godz. 20.oo
wjadz: 7 pln

A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.) /sosnowiec, pl – death rap
Deathrapowy projekt utworzony w sierpniu 2008 roku przez Wojciecha Kosunia – byłego członka hardcore’owej kapeli z Sosnowca – Bad Side Of Social Existence (do dziś tworzy on także solowy industrialny projekt – Energy Level Low). Muzyka tworzona przezeń to z jednej strony wściekły psycho rap ocierający się o death i blackmetalowe klimaty z agresywnymi i bezkompromisowymi tekstami, z drugiej zaś mocne, często industrialne podkłady z gitarami i klawiszami włącznie, całość utrzymana w hiphopowym flow i urozmaicona rapem.
www.ajks.pl
www.facebook.com/AjksOfficial
www.myspace.com/ajezusowikazalispac
www.youtube.com/user/AJKSofficial

OzzY /lubartów, pl – rap
OzzY – urodzony w 1987 roku raper pochodzący z Lubartowa. Na swoim koncie ma dwie płyty solowe – „Magia” z 2009 roku oraz „Stereochemia” z 2010 roku. Na początek października tego roku planowana jest premiera trzeciej płyty Ozzy’ego – „O3”. Chociaż styl muzyczny, który prezentuje śmiało określić można jako rap, to poprzez eksperymenty brzmieniowe oraz łączenie ze sobą różnych styli, muzyka, którą tworzy różni się od tego, co pod szyldem rapu możemy usłyszeć na codzień. Poza solowymi dokonaniami, Ozzy jest członkiem dwóch lubartowskich składów. Pierwszy z nich – Monometria – tworzy wraz ze swoim bratem P.O. Drugi skład to Projekt Wolnych Wierszy, w którym oprócz Ozzy’ego usłyszeć mozna także Kolomba.
www.ozzy.com.pl
www.facebook.com/ozzycompl
www.myspace.com/ozzypl
www.youtube.com/user/MrOzzYPL?feature=mhee

BIMBEER /lubartów, pl – hardcore, metalcore
„Historia jak wiele innych” Rok 1997, Lubartów. Pięciu kolegów ze szkolnej ławki postanawia założyć kapelę. Zafascynowani dokonaniami Acid Drinkers, Flapjacka czy Dynamind powołują do życia twór o wszystko mówiącej nazwie: BIMBEER! Instrumenty załatwione po znajomych, próby na strychu u Żula krótko mówiąc partyzantka. Takie są początki. Obecnie, po kilkunastu latach, wielu koncertach, nagraniach i innych historiach, zespół występuje w składzie: Golon – piosenkarz, Cibi – perka, Yogurth – bas, Vobiscum – gitara, Czata – gitara.
www.facebook.com/bimbeer666
www.myspace.com/bimbeer

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s