PLUG&PLAY /lbn-wwa + DIRTY PRETTY SONGS /lbn – koncert + afterparty (13.10.2012)

PLUG&PLAY /lbn-wwa + DIRTY PRETTY SONGS /lbn
 
13 października 2012, sobota
godz. 20.oo
wjazd: 10 pln

Better watch your legs! Live: PLUG&PLAY.
Plug&Play powracają do Tektury, miejsca, w którym dali swój pierwszy koncert i gdzie zawsze walczą na pełnych obrotach, każdy swój gig zamieniając w dzikie pląsy i zacierając granice między kapelą a publiką. Tekturowy event to z jednej strony prezentacja materiału z płyty ‚Why so close?’, z drugiej sporo nowych numerów i stare rzeczy odświeżone specjalnie na ten wieczór.
Plug&Play to lubelski zespół grający muzykę niezależną od 2006 roku. Uznawani są za pionierów lubelskiej sceny indierockowej i jeden z ważniejszych polskich zespołów niezależnych. Ich działalność koncertowa to droga przez zarówno małe kluby czy undergroundowe imprezy, jak i udział w największych polskich festiwalach muzyki alternatywnej (Opener, Jarocin, Rafineria).
Mimo częstych zmian składu nie schodzą z obranej drogi muzycznej, stopniowo poszerzając swoją stylistykę i instrumentarium. Ich muzyka to połączenie taneczności i chwytliwych melodii, które najczęściej połączone są ze straceńczym przekazem tekstów ich utworów. Utwory Plug&Play zostały niejednokrotnie dostrzeżone przez krytykę i media, co zaowocowało ich obecnością na składankach Polskiego Radia (Offensywa 4), 1 i 4 część We Are From Poland i wielu innych mniej lub bardziej oficjalnych kompilacji.
Mają na koncie kilka wydawnictw DIY (najpopularniejsze to Electric Night EP i Whoreship EP), a na wiosnę planowany jest ich debiut płytowy „Why so close?”, który poprzedziło wydanie w Electrum Production singla „Alice from the stars”. Będzie to z pewnością godne i obiecujące ukoronowanie dotychczasowego etapu w działalności zespołu i dobry start do wypłynięcia na szersze wody.
www.facebook.com/pandpband
www.plugandplayband.com
www.myspace.com/plugandplayband
www.plugandplay.bandcamp.com

afterparty: DIRTY PRETTY SONGS
Lepiej powiedzcie swoim matkom, że z tego wieczoru wrócicie do domu późno lub wcale, bo po koncercie za konsolę wchodzi żywy ogień. To ona rozkręca imprezy na których pot ścieka po ścianach, a w kieszeniach rozmakają podrobione dowody osobiste w rytm najlepszej selekcji światowego indie, electro i new rave. Dirty Pretty Songs to impreza taneczna do bólu rezydująca na co dzień w Opium Scenie. Tego wieczoru łączy siły z P&P, żeby nikomu nie przyszło do głowy podpierać ścianę.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s