SYNTHYZER PARTY vol.10 + SYNDROM KRETA /wesoła – koncert (19.11.2011)

SYNTHYZER PARTY vol.10 + SYNDROM KRETA /wesoła – koncert

19 listopada 2011, sobota
start: 20:00
wjazd: 7 zło

Już w najbliższą sobotę w Tekturze odbędzie się kolejna X edycja imprezy Synthyzer Party, debiutującej w czerwcu 2009 roku, połączona z koncertem rock & rollowej kapeli Syndrom Kreta.

SYNTHYZER PARTY będzie spotkaniem z: synthpop, futurepop, electro, EBM, industrial rock, alternative, dark wave, new wave, cold wave. Fani tych klimatów będą mogli bawić się w rytm wielkich przebojów grupy Depeche Mode, The Cure, Joy Division, Diary Of Dreams, Placebo, Neuroactiv, Nine Inch Nails, Paradise Lost, Bauhaus, The National…

SYNDROM KRETA
www.myspace.com/syndromkreta
Old schoolowa formacja grająca garażowego ostrego rock & rolla z przytupem wywodząca się z Nie tylko Wesołej – miasteczka położonego w mazowieckim lesie, gdzie rzeczywistość nie zawsze jest zielona.
Już późny John Lennon nosił się z zamiarem założenia Syndromu Kreta. Niestety nagła angina jego córki spowodowała, że zarzucił ten pomysł. Dopiero w 2006 w Nie tylko Wesołej cztery krety wpadły na pomysł stworzenia zespołu w którym w pełni mogłyby dać upust swoim tendencjom chorobowym. I stało się! Z krecim uporem zespół gra ostrego rock & rolla z przytupem, czyli muzykę na wymarciu, która gwarantuje im pozostanie w muzycznym podziemiu. Polskie słowa ich piosenek pokazują dzisiejszy świat oczami niespełnionych buntowników, świat który dawniej negowali, a dziś muszą zaakceptować. Nie śpiewają o miłości, nie śpiewają o radości, lecz opisują życie widziane krecimi oczami człowieka, który w nim błądzi i stara się odnaleźć własną drogę.
Muzycy Syndromu Kreta to Krety. Krety są cztery: Cybul – Kret perkusista, Junior – Kret klawiszowiec, Robert- Kret gitarzysta solowy, oraz Goryl – kret basista. Trzy krety piszą i śpiewają własne piosenki, ale do stworzenia każdego kreciego utworu potrzeba ich wszystkich czterech.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s