Psycho Infinity vol.1 – impreza (30.04.2011)

Psycho Infinity vol.1

30 kwietnia 2011, sobota
Start 21:00
Wjazd 8 zł – do 23:00
10 zł – po 23:00

Zapraszamy na jedyną w Lublinie imprezę psytrance-goa. Będziecie mogli się pobawić przy najlepszej muzyce z szeroko pojętego nurtu psytrance, dark psytrance, goa, fullon itp.

Zagrają:
Epix (Pulsar TransFormation, Ziemia)
Diabeł (Devotacore, Lublin)
Desper (Cock Rock Disco / Redekonstrukcje, Lublin) Roland 303 live act
Graphic (Pulsar TransFormation, Poznań)
Hyhryrro (Lublin)
Green Anemo (Pulsar TransFormation, Turek)

Deco:
Pulsar TranceFormation
Psycho Infinity

Niespodzianek nie zabraknie! Na gości czekać będzie mały klimatyczny upominek w cenie wstępu, a po przekroczeniu progu magiczne dekoracje i bajeczny wystrój oraz klimat miejsca.

Epix (Pulsar TF / Warszawa) jeden z prekursorów kultury transowej i psychedelic trance na rodzimym podwórku. Znany jako założyciel i główny filar Pulsar TF – pierwszego (anno domini 1995) samowystarczalnego transowego sound systemu w Polsce. Jego styl to szeroko rozumiana muzyka transowa: goa/psychedelic/minimal/progressive/ambient – wyśmienicie wybrane kultowe kawałki, złożone w opowieść jaka nie jednego słuchacza zabierze w daleką podróż.

historia: Meloman – od dziecka kolekcjonuje wszystko co dobre zwłasza na czarnych płytach. We wczesnych latach szkoły podstawowej staje się już „nadwornym dj’em”, 4 lata ogniska muzycznego w klasie akordeonu, gra na harmonijce ustnej. Jego muzyczne korzenie to hardrock, blues i psychodelia lat 60tych i 70tych.

Jeden z laureatów pierwszej Parady Wolności w Łodzi. W latach 1997-98 prowadzi audycję autorksą „Transmisja” w Radio KONIN – jest też w tym czasie szefem klubu Pulsar w rodzinnym Turku gdzie promuje szeroko rozumianą muzykę elektroniczną z akcentem na psy’. Współfinansuje i jest pomysłodawcą filmu dokumantalnego „Nova Kultura„.
Autor dźwięku do filmu dokumentalnego „Open Times” wystawianym na festiwalach NIP w Canes i na przeglądzie PFD Szczecin ’99 gdzie zajął 4 miejsce.
Współtwórca, twórca lub biorący udział w wielu imprezach open air’owych jak i zamkniętych na terenie całego kraju. Gra na imprezach wielkich (np. Mayday 2003), dużych, małych, wręcz po „rodzinne” od Warszawy poprzez Hamburg po Nowy Jork. Można było usłyszeć jego występy w wielu stacjach radiowych jak i telewizyjnych. Współpracuje z T4, Aspect Of Valor, Hallabanaha, Uridium Rec., Omega 69, Toga Dansverg jak i wieloma innymi np. deco – Świerszcz (Glory My Friends) obecnie mieszka w Warszawie a wcześniej w Poznaniu choć czuje się obywatelem „Świata”. Do maja 2004 współwłaściciel poznańskiego klubu MO, gdzie był DJem i promotorem, tworząc imprezy z serii Hypnotic Experience i Pulsar Vibration.

Green Anemo – Pulsar Trance Formation / Turek

Graphic – Pulsar Trance Formation / Poznań

Wsparcia użyczą dobrze wam znani lubelscy selektorzy gatunków innych oraz reprezentanci Gdzie jest Tekno?!:

Desper (redekonstrukcje, ślepcy)
Ojciec polskigo breakcore’u. Członek legendarnych Redekonstrukcji oraz jeden z założycieli kolektywu Ślepcy. Najszybszy selektor w tej części europy. Dj miksujący tak szybko, że nawet nie nadąża ze zmianą płyt. Jego sety to nie piękne, harmoniczne, rytmiczne melodie prowadzone spokojną perkusją pozostającą delikatnym tłem dla całości… To całkowita kurwa inwersja za wszystkie wasze grzechy!

Diabeł (devotacore)
Mówi że nic nie pije i nie zażywa! do tego upiera się że to prawda. Anal imperator, tekno terror i oral fighter w żółtych majtkach… albo bedrum gangsta. Jara się głównie muzyką z gatunku Hardtek i starym Trance. Jedyny aktywny przedstawiciel devotacore crew oraz jeden z założycieli Gdzie jest Tekno?!

I nowy aczkolwiek zajarany (transami) jak arabski terrorysta, dobrze wam znany i kochany: Hyhryrro

kontakt, sugestie, pytania, cokolwiek : psychoinfinity@wp.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s