Urodziny lubelskiej grupy Amnesty International: THE CROWS /lbn + HIGHLOW /lbn – koncert (12.03.2011)

Urodziny lubelskiej grupy Amnesty International: THE CROWS /lbn + HIGHLOW /lbn

12 marca 2011, sobota
strat: 20.00
wstęp: 5 zł

16 lat Lubelskiej Grupy Amnesty International – impreza benefitowa

„Amnesty International jest międzynarodowym ruchem ludzi działających od 50 lat na rzecz poszanowania praw człowieka. Funkcjonuje na terytorium ok. 150 państw i terytoriów, zrzesza ponad 2,8 mln członków i członkiń na całym świecie. Prowadzimy kampanie przeciwko ciężkim naruszeniom praw człowieka. Naszą wizją jest świat, w którym każda osoba będzie mogła w pełni korzystać z wszystkich prawa zawartych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i innych międzynarodowych standardach praw człowieka. W 1977 roku AI została uhonorowana Pokojową Nagrodą Nobla. Stowarzyszenie Amnesty International Polska upomina się o prawa i godność człowieka od 20 lat, ale pierwsze akcje prowadzone przez działaczy Amnesty International w Polsce miały miejsce, gdy należała ona jeszcze do socjalistycznego bloku wschodniego, a działania organizacji były zakazane. W czerwcu 1990 Stowarzyszenie Amnesty International zostało zarejestrowane w Sądzie Wojewódzkim w Gdańsku.”

Zagrają:
– The Crows
– Highlow
+ afterparty

i coś jeszcze…

The Crows – lubelską grupę muzyczną The Crows tworzy pięciu facetów grających energicznego rocka z elementami progresu i orientu. W swojej twórczości opisują problemy współczesnego człowieka, żyjącego w pośpiechu, oderwanego od podstawowych wartości moralnych, niejednokrotnie stojącego przed trudnymi wyborami. Grupa wykonuje muzykę, która ma stworzyć alternatywę dla szeroko pojętego współczesnego rocka. Manipulując różnorodnymi gatunkami muzycznymi przykładają ogromną wagę do warstwy tekstowej oraz przekazu. Starają się wypracować indywidualny styl, który jest wypadkową inspiracji, emocji muzyków a także odzwierciedleniem osobistych doświadczeń.

http://www.myspace.com/kruki666

Highlow to młody polski, lubelski zespół muzyczny, grający rocka. Pierwsze próby założenia zespołu narodziły się w 2009 przez trójkę znajomych: Piotrka, Paulinę i Norberta. Jednak za oficjalną datę powstania zespołu muzycy uważają 29 maja 2010, kiedy uformował się obecny skład i w ciągu tygodnia udało się im przygotować materiał na Noc Kultury 2010. Zagrali na Scenie AD HOC na ulicy Olejnej. To był pierwszy oficjalny koncert Highlow. Zespół gra własny repertuar, czasami wzbogacając go w energetyczne covery, między innymi grupy Scorpions. Obecnie Highlow pracuje nad nowymi utworami, a w najbliższym czasie będzie miał do zaoferowania swoje demo.

http://www.myspace.com/highlowtheband


Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s