D.I.Y. GIG: PRZECIW /lbn + THE UNION /lbn + WE ARE DEAD /lbn + PROZAC (30.01.2011)

D.I.Y. GIG: PRZECIW /lbn + THE UNION /lbn + WE ARE DEAD /lbn + PROZAC

30 stycznia 2011, niedziela
start: 20:00
wstęp: 12 zł

 

PRZECIW istniejąca już od 17 lat kapela, którą śmiało można nazwać weteranem lokalnej sceny. Po kilku zmianach w składzie, wielu zgranych koncertach (w tym trasa w Irlandii w 2006 roku), dwóch wydanych płytach zespół atakuje trzecim nagraniem: płytą Punk Rock Show, na którą składa się 13 punkowych numerów w starym klimacie nagranych w analogowym studio. Old Punx Never Die!

www.przeciw.band.pl

THE UNION – powstały w 2008 roku projekt złożony z ludzi znanych z takich kapel jak Knife In The Leg czy In Vitro – początkowo nawiązujący do rock & rollowych tradycji punk rocka obecnie po zmianie wokalisty zmienił stylistykę na zdecydowanie bardziej retro metalową, nawiązując do takich kapel jak Black Sabbath czy Motörhead podanych w punkowej oprawie. Do tej pory wydali demo (jeszcze starym składzie) i zagrali kilka koncertów. Ten koncert będzie debiutem nowego wokalisty oraz nowego materiału. Making Metal Punk Again!

http://www.myspace.com/lbnrockpunx

WE ARE DEAD – powstały w połowie 2007 roku zespół wśród inspiracji wymienia horrory, alkohol i nielegalne substancje. Ich muzyka jest brudna i cięzka, sami określają się mianem Stoner & Roll.

www.myspace.com/wearedead

PROZAC – w październiku 2010 roku część osób znanych z TB-9 połączyła siły z częścią członków Psychozy. Będzie to koncertowy debiut tej grupy. Jak sami twierdzą będzie to rozweselacz znacznie lepszy niż dopalacze!

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s