AH1N1 świńska grypa vol. 2 – drum’n’bass, breakcore (29.01.2011)

AH1N1 świńska grypa vol. 2 – drum’n’bass, breakcore

29 stycznia 2011, sobota
start: 21:oo
wjazd: 8 pln

Zeszłoroczne szczepienie nie na długo przyniosło zamierzony efekt. Doraźnie odparlismy atak świńskiej grypy jednak media donoszą o kolejnych ofiarach śmiertelnego wirusa. Pora się zaszczepic ponownie, ambulatorium Tektury czeka, a w klimacie drum’n’bass, breakcore i hard nrg szczepić będą:

pieter [Colloid]
qhr [Colloid]
mole [Break The System, Pandemic]
vinkiel [Break The System, Pandemic]
krzeski [Turn It Off Rec]

Szczepionki we własnym zakresie!

VINKIEL [Break The System, Pandemic]
www.pandemic-online.pl
Acid Techno / Hard House / NRG / Hardcore (frenchcore/deathchant style) / Breakcore
Maca publicznie czarnulki od 2003r. Wbrew powszechnemu zjawisku nie interesował się muzyką od dzieciństwa. Kiedy już zaczął sprawa okazała się jednoznaczna. Popadł w rytm uk i acid techno. Z biegiem lat i wpływem ketaminy na polską publikę, zaczął pogrywać mocniejsze melodyjki, jak nrg, hardtek, hardkor, frenchcore aż po breakcore. Niezdrowe zainteresowanie angielskim techno pozostało jednak aż do dziś i ma się nadzwyczaj dobrze. Grał na większości polskich freeteków oraz w klubach, które tolerują patologiczną muzykę i nie mieszają browaru z wodą. Do tej pory wystąpił na imprezach z udziałem takich osobistości jak Chris Liberator, Astral Projection, dj Proteus, Suburbass, Narkotek, Doe Doe,Massacre, Mutante, Chosen Few, Jerome Keys, dj Plague, Earfist, Homeboy, Mayhem, I:Gor, The Speed Freak oraz Angerfist. Jest przeciwnikiem reggae, minimali i house (no chyba że hard house). Poza muzyką wykonał również dziesiątki plakatów na imprezy.
www.hardkur.pl/viewtopic.php?t=3001

MOLE [Break The System, Pandemic]
Gra od 2004 roku. Zarażony dobrym technem od bardzo dawna. Nie grał na pianinie, flecie, ani na gitarze. Pewnego dnia wpadł w nałóg vinyli, gramofonów oraz dobrych imprez. Następstwem tego wypadku było założenie wraz z przyjaciółmi sound systemu Break The System (www.breakthesystem.pl). Prawie równoległe z tymi wiekopomnymi wydarzeniami, rozpoczął prace jako aktywny działacz Lubelskiego Forum Reggae (www.forumreggae.info). Nie tylko uczestniczy w imprezach, ale w większości je organizuje. Grał w wielu klubach i na plenerach, z artystami z kraju i zagranicy. Weekend bez dobrej imprezy to dla niego weekend stracony. Aktualnie co raz mniej w jego wykonaniu słychać sety wklimacie starego, dobrego Acid Techno, jeszcze bardziej okazjonalnie sięga po Hardtek/Hardcore/Artocore, to co najczęściej teraz serwuje to dźwięki z szeroko pojętych obszarów Hard Dance. Skażony skandynawskim FINRG, bezlitośnie przenosi wirusa na ludzi na imprezach. Mole to bardzo radioaktywna postać w projekcie Pandemic, który z dnia na dzień robi się co raz bardziej niebezpieczna.

KRZESKI [Turn It Off Recordz]
Ściśle związany z netlabelową wytwórnią turn it off recordz. W Lublinie breakcore i inne kożuchy szerzy stosunkowo od nie dawna. Organizator cyklicznej imprezy „Gdzie jest tekno?!” z najmocniejszym pierdolnięciem w Lublinie. Wielki entuzjasta majonezu winiary, piwa i free tekno. W jego setach usłyszeć można mieszankę styli muzycznych od ambientu po splittertony. Przy jego setach bawi się najlepiej on sam. Najczęściej używane przez niego zwroty: „jes lus” i „brejkor szmato!!”. W Tekturze będzie leczył świńską grypę mieszanką 100% breakcore’ów i hardcore’ów.

QHR [Colloid]
Dj Lubelskiego podziemia drum’and’bass. Przygodę z muzyką wypełnioną bassem i dramem rozpoczął w czasach gdy nosił jeszcze szkolną teczkę. Za mikserem od roku 2009. Uczestnik imprez Dramowych w Lublinie w tamtejszych klubach. Od ponad roku działa w formacji Colloid współtworzonej przez Kasie Dred i Pietra. Zainspirowany takimi twórcami jak Calyx, Teebee, Trei i Fourward stara się przekazywać mocne brzmienie któremu towarzyszy spiralny bass. Lekkie dramy też nie są mu obce co udowodnij niejednokrotnie wypełniając uszy odbiorców słodkim melodycznym brzmieniem.

PIETER [Colloid]
Połamanymi brzmieniami zafascynowany odkąd pamięta, od małego bywalec lubelskich imprez dnb/jungle. Za dekami od 2009, wtedy też zaczął organizować swoje własne imprezy dnb w lubelskich klubach wraz z Kasią Dred i QHRem, z którymi tworzy ekipę „Colloid”. Ma  tzw. ostre parcie na szkło. Grywa głównie drum’n bass, jungle i  liquid. Pomysłodawca i ogarniacz imprez spod szyldu AH1N1 czyli Świńska Grypa.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s