RESONANT FIRST GIG: HERD RUSHING RADIATORS /bełżyce + INSANITY /lbn + ABREAD /poniatowa (27.01.2011)

RESONANT FIRST GIG: HERD RUSHING RADIATORS /bełżyce + INSANITY /lbn + ABREAD /poniatowa

27 stycznia 2011, czwartek
start: 20:0
wstęp: 8 zł

HERD RUSHING RADIATORS

Zespół powstały pod koniec 2008 roku, w Bełżycach, grający szeroko pojęty metal. W składzie: Damian Bakalarz – wokal, Damian Wójtowicz – gitara elektryczna, Paweł Plak – gitara elektryczna, Mateusz Pajdowski – gitara basowa, Michał Buda – perkusja. Obecnie na wokalu Radosław Flisiński.

Grupa choć jeszcze z małym stażem dostała się do finałowej dziesiątki VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Rockowej Zderzek 2009, na który została zakwalifikowana spośród 110 kapel z całej Polski. Kapela była głównym organizatorem Herd Rushing Radiators Fest 2010. Festiwal odbył się w Bełżycach i był poświecony całkowicie muzyce  metalowej.

www.myspace.com/herdrushingradiators

INSANITY
Insanity to kapela grająca ciężką nutę inspirowana zespołami takimi jak  KoRn, Machine Head czy Sepultura. Działa od 2004 roku i po różnych  przejściach gra do dziś. Zespół tworzą: Perła (wokal), Książe (gitara), Wojtas (gitara) i Polik (perka) – chłopaki urzędujący obecnie w Lublinie. Na swoim koncie zespół ma wiele koncertów zagranych po wschodniej stronie Wisły i planuje rozszerzenie swojej działalności na większą skalę.

www.insanity.art.pl

ABREAD
Grupa starych punk’owców, która zamieniła proste trzy rify na rozbudowane aranżacje hardcorowe. Powstała w roku 2004. Ciężka praca zespołu zaowocowała nie tylko koncertami w rodzinnym miasteczku kapeli, ale także koncertami na scenach w Opolu Lub., Kraśniku, Lublinie i innych miastach naszego województwa. W 2005 roku na lubelskich juwenaliach w konkursowym przeglądzie ABREAD zajął pierwsze miejsce dzięki któremu mógł po raz pierwszy zawitać do prawdziwego studia nagrań. W skład zespołu wchodzą Robal (gitara, wokal), Radar (wokal), Wasio (bas), Polik (perkusja)

www.abread.neostrada.pl
www.myspace.com/abread

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s