hi-fi! hi-tech! sci-fi! – karnawałowa potańcówka (14.01.2011)

hi-fi! hi-tech! sci-fi! – karnawałowa potańcówka

14 stycznia 2011, piątek
start: 21
wstęp: 10 zł

Hi-fi! hi-tech! sci-fi! czyli głośno, szybko i śmiesznie! Karnawałowe przebieranki pod hasłem sci-fi, hi-fi, computer world. Przebierz się za ulubione oprogramowanie, kursor, cd’ek lub robota. Stopień przebrania przelicza się wprost proporcjonalnie na procent zniżki na bilet!

Zero-jedynkową zabawę karnawałową rozkręcać będą:

Śmierć Disko Sound(s) (sci-fi electro)

Steal 4 Ram (8bit, chiptune)

Człowiek z maszyną (kaossilator PRO)–  rewelacyjny projekt muzyczny Bogusława „Benia” Byrskiego, zawodowego aktora po wrocławskiej PWST, który występuje na deskach Teatru im. H. Ch. Andersena. Sypie pomysłami jak z rękawa, co gorsza: wprowadza je w życie! Projekt wpisuje się w jego dewizę: „Wszystko, co chcielibyście zrobić, ale boicie się, że jesteście za starzy”.

www.projektkultura.pl/byrski/

Steal 4 Ram (8bit, chiptune) – projekt muzyczny założony przez Sebastiana Kozaka, którego celem jest propagowanie micromusic  (8bit, chiptune ) w Polsce. Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno. Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System, udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza. Pod koniec 2007 roku, po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 ram. Tworzy muzykę eksperymentalna i dziwną, w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów. Jest to muzyka prosto z konsoli Gameboy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną. Jak do tej pory wydał 6 albumy pod szyldem SmokeSkull Records i Atrum Artifex Recordings. Steal 4 ram nadal się rozwija i już pracuje nad następnym Albumem, który powali nas świeżą dawką 8bitu
www.myspace.com/steal4ram

Śmierć Disko Sound(s) (sci-fi electro) – didżejski kolektyw z Lublina rozkręcający od 5 lat alternatywne potańcówki. W swoich setach wydobywają to co najbardziej taneczne w muzyce alternatywnej od końca lat 70tych do dziś, czerpiąc głównie z nurtów postpunk, new wave, cold wave, no wave, electro i dance-punk. Nie ustają w wirtualnych podróżach poprzez czas i przestrzeń, z których przywożą starannie dobrane dźwięki dla ludzi o silnych nogach i otwartych głowach. Ostatnio pojawiają się głównie przy okazji imprez typu live act/dead act. Rozgrzewali publiczność i kręcili after-party po koncertach m.in. Skinny Patrini, Dick4Dick, Organizm, Bruno Schulz, Bajzel, The Complainer & The Complainers oraz Fuck Buttons. Razem z Roots Defender Sound Kolektyw organizują cykl imprez „Nauczyciele vs. Urzędnicy”.

www.myspace.com/smiercdiskosoundsystem

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s