Koncert: CF98 /krk + HEROES GET REMEMBERED /wawa + THE BLACK TAPES /wawa (21.11.2010)

Koncert: CF98 /krk + HEROES GET REMEMBERED /wawa + THE BLACK TAPES /wawa

21 listopada 2010, niedziela
start: 20:00
wstęp: 10 zł

CF98 /krk – pop punk, rock
www.myspace.com/cf98

Krakowska pop-punkowa grupa . Ich najnowsza płyta „Nic Do Stracenia” ukazała się w kwietniu bieżącego roku. To pierwsza polskojęzyczna płyta tej grupy. Została zarejestrowana w studiu Perlazza w Opalenicy na przełomie czerwca i lipca 2009 roku przez Przemysława Wejmana, a zapowiada ją utwór „Walka Królestw” – deklaracja siły życiowej, wielkiej pasji do muzyki oraz podążania własnymi drogami. Singiel do posłuchania w Myspace, a już wkrótce we wszystkich rozgłośniach w Polsce. Dotąd CF98 mieli w swoim dorobku trzy płyty długogrające, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem, zarówno fanów, jak i recenzentów. Czwarty krążek bez wątpienia sprawi, że stanie się o nich jeszcze głośniej!

HEROES GET REMEMBERED /wawa – alternative, rock, post hardcore
www.myspace.com/heroesgetrememberedpl

Heroes Get Remembered powstało jesienią 2007 roku i jest jedyną tego typu mieszanką ostrego rocka, alternatywy oraz post hardcore’owych klimatów w Polsce. HGR gra mocno, bezkompromisowo, emocjonalnie i przede wszystkim przebojowo. Na początku 2010 roku zespół wydał kompilację 6 utworów (DIY EP ALBUM) o nazwie ‚Anthony Forgotten’. W Lipcu 2010 zespół został jednym ze zwycięzców Redbull Tourbus oraz laureatem nagrody BORDER BREAKER na festiwalu Jarocin 2010.

THE BLACK TAPES /wawa –  punk rock, rock’n’roll
www.myspace.com/theblacktapes

Warszawski The Black Tapes pojawił się na scenie późną jesienią 2006 roku i nieustannie terroryzuje słuchaczy swoim punkowym rock’n’rollem przywołującym na myśl dokonania Gang Of Four, The Clash czy Stiff Little Fingers. Na koncie mają CD/EP „Black City” wydaną przez Warsaw City Rockers, trzy utwory na składankach „Offensywa” wydanych przez Polskie Radio oraz kilkadziesiąt koncertów w Polsce, Niemczech i na Litwie m.in. wspólną trasę z brytyjskim The Computers oraz szwedzkim Nutmeg. Ta druga znajomość zaowocowała wyjazdem zespołu do Sztokholmu w październiku br. i zarejestrowaniem tam 11 utworów – rock’n’roll zagrany z punkową werwą lub, jak kto woli, punk rock zagrany z rock’n’rollowym czuciem. W zalewie kolejnych „nowych” trendów i określeń kolejnych „nowych” nurtów muzyki rockowej The Black Tapes proponują odświeżenie znanego pojęcia – rock’n’roll. W połączeniu z tradycją amerykańskiego i brytyjskiego punk rocka tworzy to najbardziej energetyczną i wybuchową mieszankę.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s