Akcja Vivy!: „Koc dla Schroniska” (do 25.11.2010)

Akcja „Koc dla Schroniska”
Włączamy się w akcję Vivy! – można przynosić koce do TEKTURY, codziennie po godz. 16tej. Zapraszamy!
vivalublin.osa.pl
Co należy zrobić?
– Pobrać i wydrukować plakat: najlepiej w formacie A3, jeżeli nie ma takiej możliwości- może być A4
– Z plakatami udać się do szkoły, przedszkola itp. i poprosić dyrekcję o zgodę na przeprowadzenie akcji w danej placówce.
Na czym polega akcja?
Na zbieraniu kocy/ręczników dla zwierząt ze schroniska. Są one potrzebne zwłaszcza w okresie zimowym, ale także przez cały rok dla szczeniąt/kociąt, zwierząt starszych i chorych, na wyściełanie kojców.
Koce należy składać do pudełka wystawionego w danej placówce (o tekturowe pudełka można prosić w sklepach). Plakat o akcji dobrze by było powiesić w miejscu przeznaczonym na ogłoszenia, oraz niedaleko wystawionego pudełka (najlepiej nad nim, ewentualnie na pudełku, jeśli nie będzie innej możliwości).
Na plakacie jest niedokończone zdanie: „…koce i ręczniki zbieramy…” – należy dopisać miejsce, w którym zostanie wystawione pudełko (np. w szatni). Dla nas najważniejsze jest, aby pudełko stało w miejscu widocznym, ale wszystko będzie zależało od dyrekcji.
Osoby, które zorganizują/planują zorganizować akcję w danej placówce, proszone są o powiadomienie innych na forum Lubelskiej Grupy Vivy (w dziale NASZE INICJATYWY, AKCJE, w temacie AKCJA DLA LUBELSKIEGO SCHRONISKA). Oszczędzimy tym sposobem sytuacji, w której ktoś niepotrzebnie poszedł by do placówki, w której był już ktoś inny.

Koce zbieramy do 25 Listopada. Po tym terminie należy zebrać koce i zawieźć je do schroniska, a jeżeli ktoś nie będzie miał takiej możliwości- proszę wcześniej wysłać maila na: lubelskagrupavivy@op.pl lub pisać na gg: 5028685.

To do dzieła!

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s