Koncert Antyfaszystowski: MELETE/slo, MOSCOW DEATH BRIGADE/ros, 5000, Projekt Ns3e, 24Na Dobe, 48Gang (22.05.2010)

Koncert Antyfaszystowski: MELETE/slo, Moscow Death Brigade/ros, 5000, Projekt Ns3e, 24Na Dobe, 48Gang

22 maja 2010, sobota

godz. 19/20
Wjazd 5zl

Na koncercie zagrają zespoły prezentujące różną muzykę:

Melete / Słowenia

http://www.lastfm.pl/music/Melete
http://bizniscore.blogspot.com/

Ciężka nuta w klimacie dark hardcore / screamo / crust po lini URO, OROKU, cos pomiedzy HIS HERO IS GONE a ORCHID, a na dodatek wszystko przepełnione emocjami. Na blogu zespołu do pobrania ich całe albumy. Kopią tyłki !!!
———————————————————————————-
Moscow Death Brigade / Rosja
http://www.myspace.com/hoodsup495
http://moscowdeathbrigade.org/

Antifa hip-hop z Moskwy. Zespół personalnie powiązany z What We Feel oraz Razor Bois. Ekipa tworzy hip hop dla tych, którzy potrafią myśleć samodzielnie i nie chcą dać się zmanipulować przez władze, propagandę mass mediów, polityczną poprawność czy opinie kreowane przez większość…
———————————————————————————-
Defu 5000 z nowym projektem COANENEPILLI
http://www.myspace.com/vdivinefortunetellerv
http://www.myspace.com/sacredscreamsofrapedgirls
Wegan rap na kradzionych bitach Jeden z niewielu anarchistycznych projektów hiphopowych w kraju – na pograniczu rapu i mówionego przekazu na kradzionych bitach. prosto i bez owijania w bawełne.
———————————————————————————-
Projekt Ns3e / Siedlce
http://www.myspace.com/alternatywabartek
http://www.myspace.com/gorylsiedlce
http://www.myspace.com/skwarans

Projekt łączący siedleckich raperów z dwóch sąsiednich osiedli, którzy postanowili połączyć swoje siły, czego efektem jest mixtape zatytułowany „Osiedla połączone zajawką”. W skład projektu wchodzą członkowie dobrze znanych siedleckiej publiczności składów, mianowicie: Bartek ( Alternatywa), Skwara, Ari (NSK) oraz soliści Goryl, Junior, Ciapy i Robuś. Po zagraniu kilku mniejszych i większych koncertów ekipa projektu pracuje obecnie nad kilkoma różnymi albumami, w tym również nad drugą częścią Projektu NS3E. Cała płytka do ściągniecia na http://www.sendspace.com/file/w9y2lo
———————————————————————————-
24NaDobe /Lublin
http://www.myspace.com/24nadobe

Zespół powstał około 2000 roku, lecz dokładna data pozostaje zagadką gdyż od momentu jako takiego powstania do chwili obecnej, kształtował swój teraźniejszy skład. Tworzymy grupę znajomych z różnych osiedli których połączyło wspólne tworzenie niezależnej od nikogo muzyki. Jak to zawsze opisujemy: “spotkaliśmy się gdzieś kiedyś, przychodzimy z różnych stron, połączyła nas muzyka, teraz idziemy jedną drogą”.
———————————————————————————-
48Gang /Lublin
http://www.myspace.com/48gang

Tu 48Gang, Lublin, dzielnica WestSide. Materiał, który słuchacie powstał dzięki współpracy Sajmona (LF Cru) oraz Smoka (Defakto Skład) oraz zaprzyjaźnionych ziomów kolędników. Projekt powstał całkowicie spontanicznie można powiedzie z dnia na dzień kiedy to spotkaliśmy się w studio Garaż48 i przy chłodnym piwku powstała pierwsza produkcja. Owocem naszej współpracy będzie płyta, która pojawi się niedługo oczywiście na autorskich bitach. W naszych tekstach przedstawiamy przede wszystkim to co jest dla nas ważne i staramy się oddać klimat ulicy, dzielnicy oraz miejsca, które wypełnia większość naszego wolnego czasu.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s