d.i.y. gig: ALL DAY HELL + FAREWELL + WHO NEEDS MAPS? (5.04.2010)

5 kwietnia 2010, poniedziałek
godz. 20:00
wstęp 12 zł

ALL DAY HELL – dark hardcore – Biała Podlaska

www.myspace.com/alldayhellpunk

Mroczny, pełen punkowego brudu i krzyku emocjonalny hard core… osobiste jak i bardziej okołoscenowe czy pro-społeczne teksty, połączone z mocną, nastrojową muzyką. Coś dla fanów Tragedy czy naszych rodzimych Silence i Exmisji.

All Day Hell rozpoczęło działalność jesienią 2005 roku. Wszyscy członkowie udzielali się już wcześniej w innych, nieistniejących już kapelach, niekoniecznie na tych samych instrumentach. Wiosną 2006 zaczęli koncertować. W 2008 wydali swój pierwszy album.

Kapela związana jest ze Squat’em Zakaźny w Białej Podlaskiej. Aktualnie część składu All Day Hell gra także w takich kapelach jak Knife In The Leg, Czas Złamać Prawo i A Birthday Party Band, Life Scars i The Fight.

FAREWELL – hcpunk – Alzacja, Francja

www.myspace.com/farewellhxc

Zespół powstał pod koniec 2004, wydał do tej pory demo, singiel i LP debiut, który jest ich najbardziej dojrzałym materiałem, łączący crustowe dźwięki z mrocznym hardcore punk. „Wspieramy naszym życiem ideę prawdziwie niezależnego hardcore punk. Prawdziwej sceny DIY. Wierzymy w coś prawdziwie alternatywnego w tej scenie. Działamy w naszym kolektywie, Dream comes true . Wspieramy idee wegetarianizmu/weganizmu, feminizmu, akcji anty-faszystowskich, ekologicznych, wolnej muzyki, organicznej żywności oraz anarchistycznych idei. diy or die”

Punkowy polityczny emo/hardcore z Francji w stylu legendarnych Fingerprint, Alcatraz, Anomie.

WHO NEEDS MAPS? – screamo punk/emo violence – Dijon, Francja

www.myspace.com/whoneedsmaps

Screamo hardcore z Francji w klasycznym francuskim stylu kapel jak Gantz, Gameness, Sons of Saturn. Zespół istnieje od czerwca 2009. Członkowie kapeli grają też w The Tan Case, Aguirre, Just to eat. Aktualnie pracują nad swoim pierwszym LP, będzie ono dostępne w specjalnej edycji na gigach podczas kwietniowej trasy po Europie. Kapela jest mocno związana z ideą DIY.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s