Koncert: CUKIERKOTKI + STARCY (1.04.2010)

1 kwietnia 2010, czwartek
godz. 20:00
wstęp 5 zł

STARCY – porcja rasowego bluesa i rocka. W rolach głównych Zbyszek Kowalczyk – gitary, Hrabia Dankton – bass, Majkel – perkusja.

Zespół STARCY to nowa formacja o przyszłościowej nazwie. Pretekstem do jej założenia była chęć przetestowania kompozycji, które w większości stworzył wiele lat temu Zbyszek Kowalczyk – wokalista zespołu. Obecnie chuchając na starannie wypracowany oryginalny styl, który łączy w sobie elementy funka, bluesa, muzyki afrykańskiej i psychodelicznej starają się pozbierać wszystkie pomysły w jedną myśl.

www.myspace.com/starcyband

CUKIERKOTKIzwariowany lubelski kwintet grający muzykę tak wielobarwną jak sama wiosna! Różnorodność muzyczna, świetne teksty piosenek oraz naturalne poczucie humoru członków grupy ujawniające się w czasie koncertów połączone z urodą wokalistek i ich niebanalnymi kostiumami sprawiają, że występ Cukierkotków zamienia się spektakl, którego nie można przegapić!

Cukierkotki są formacją złożoną z muzyków działających w zespołach “Starcy”, “Sambasim”, “Backbeat” i trochę innych różnych zawirowań w stylu formacja – “Tektura”. Grają tylko swoje uwory, z własnymi tekstami, czasami jakiś pożyczają od znanych nam współcześnie poetów Lublina – młodego, gniewnego pokolenia.

http://www.myspace.com/cukierkotki

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s