d.i.y. gig: ALFATEC + BIMBEER + PSYCHOZA (27.03.2010)

27 marca 2010, sobota
start: 20:00
wjazd 10 zł

ALFATEC –  hc/punk, Florencja, Włochy
www.myspace.com/alfatec

Alfatec pochodzą z Florencji we Włoszech, grają od 2005 roku, przez ten czas odwiedzili nas cztery razy podczas trzech tras europejskich (grali wtedy w Chełmie, Toruniu i Warszawie), spłodzili 3 wydawnictwa: demo w 2006 „Shouts from the cradle”, Split z/This Routine Is Hell – cd – 2008 oraz najświeższe – „Brainphobia” – 7″ – 2009. Ich granie jest wypadkową zderzenia oldskulowego amerykańskiego hc/punka pokroju Black Flag, Circle Jerks, czy De ad Kennedys i klasycznego rock’n’rollującego hardrocka typowego dla kapel z lat 70-tych, chociażby Led Zeppelin, Black Sabbath czy Cream. Grają szybko i do przodu, Lublin odwiedzą po raz pierwszy, warto zobaczyć co potrafią na żywo.

BIMBEER – hardcore/metalcore, Lubartów

www.myspace.com/bimbeer

www.bimbeer.band.pl

PSYCHOZA – punk rock, Lubartów/Lbn
http://www.myspace.com/swietopsychozy

Psychoza – zespół powstał w 2008 roku, określany jest jako „prawdziwy garażowy punk, mocne i energetyczne granie niczym z początków Jarocina”. Początkowo jako Święto Psychozy w składzie: Mateusz „Pawłoch” Pawłowski (gitara), Przemysław „Przem” Szalast (bas), Michał „Bocian” Czuchryta (perkusja) oraz Grzegorz Godzina (wokal). W tym składzie zespół grał około roku.

We wrześniu 2009 roku Rafał „Remy” Berecki zastąpił Grzegorza Godzinę na wokalu, a zespół zmienił nazwę na Psychoza. Od tego czasu powstało 7 piosenek, z których 6 znalazło się na nagranym garażową techniką EP. Zespół ma w planach tworzenie kolejnych utworów, a z czasem wejście do studia. Pierwszy zagrane koncerty w lubelskich klubach prognozują optymistycznie na przyszłość i mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s