True face of Harvey Dent Alternative Night – koncert (26.o2.2o1o)

True face of Harvey Dent Alternative Night

26 lutego 2010, piątek
godz: 20:30
wjazd: 8zł

Sekta Denta (Lublin)-> zespół grający progresywnego rocka, swoją muzyką tworzą niepowtarzalny klimat z zaskakującymi brzmieniami…

Sekta Denta działa od marca 2008 i ma się dobrze. Stylistycznie ciężki do sklasyfikowania gatunek muzyczny, jaki uprawiają można wrzucić gdzieś pomiędzy progresywnie skrzywiony post-rock a jazzującą psychodelę. Zespół do czerwca 2009 tworzyli Carl Banks (perkusja, klawisze), Michał Walas (bas) oraz Łukasz Prokop (gitara, słowa). Jednakże Carl opuścił szeregi zespołu i jednocześnie granice naszego kraju i od sierpnia 2009 zastępuje go Danios (Naczynia). Kapela pograłwszy już tu i tam (min. Noc Kultury 2009, Integrator Muzyczny+Apteka) oraz nagrałwszy to i tamto (płyta demo- „Studiosquat”) jest gotowa do dalszej eksploracji muzycznego wątku bez krztyny rozsądku:).

myspace.com/sektadenta

K.A.S.K. (Krasnystaw) jest zespołem z dużym potencjałem, który stylistycznie można określić jako death metal. Cechą charakterystyczną jest wysoki poziom warsztatu muzyków i jak i samego frontmena z niesamowitym barwą głosu elektryzującą w czasie koncertu. Fani rocka nie mogą pominąć takiego wydarzenia jakim jest koncert tych panów!

www.myspace.com/kaskband

Dj K101 -> współorganizator dwóch warszawskich imprez „Electronic Battle Night” i „Electro Body Working”. Zapewni niekonwencjonalne afterparty, które zaskoczy każdego!

Zapraszamy wszystkich na niekonwencjonalną imprezę z oryginalną muzyką w prog i post rockowym klimacie, który wpłynie pozytywnie na wszystkich zainteresowanych.

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s