FACE OF REALITY + BIMBEER + RESPIRATOR + ONE DAY RISE – koncert (9.11.2009)

FACE OF REALITY + BIMBEER + RESPIRATOR + ONE DAY RISE – koncert (9.11.2009)

9 listopada 2009, poniedziałek
godz. 20.oo
wjazd 10zł

FACE OF REALITY  – hardcore, Dzierżoniów

Face of Reality – alchemiczna mikstura hardcore/metal, znana dobrze polskiej i zagranicznej publiczności, powraca z dalekiej podróży ku sednu, by publicznie ukazać wyjątkowo eksplozywną przemianę ołowiu w złoto. Trasa koncertowa „Tortour 2009” bez zbędnej wirtuozerii, i patrzenia się na gryfy, zerwie kurtynę ciszy i ukaże, czego spodziewać będzie się można po „Behind The Silence” – drugim albumie grupy, który ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku.

Face of Reality powstało w 2000 roku w Dzierżoniowie. Od początku grupa jest silnie związana ze sceną hardcore. Na przełomie 2002/03 FoR wchodzi do studia, by nagrać swój debiutancki, w pełni  profesjonalny  materiał.   W   wyniku   ciągłego   koncertowania,   charakteryzującego   się mocnym brzmieniem i spontanicznym zachowaniem muzyków na  scenie,  grupa  zyskuje  wielu zwolenników  i  staje  się  rozpoznawalna  wśród   miłośników   hardcore.  W  październiku  2005 nakładem  Shing  Records  wyszedł  debiutancki  materiał  „dead  nation   still   exists”,   którego premiera zbiegła sie z trasą METAL UNION ROAD TOUR. Idąc za ciosem, w  maju  2006  FoR odwiedza  TOYA  SOUND  STUDIOS  w  Łodzi,  gdzie  powstaje  druga  płyta.  Z  nową  siłą   i zapasem świeżej krwi FOR wraca z albumem „BEHIND THE SILENCE”.

www.myspace.com/faceofreality

www.faceofreality.org

Bimbeer – HardCore/Metalcore Lubartów

www.myspace.com/bimbeer

www.bimbeer.band.pl
RESPIRATOR (punk/Lublin)

Jest to band ożywiony po 10 latach. Początkowo z inicjatywy Betona, Dżusa i Majkela powstał
projekt „Moist Vagina”, później każdy poszedł w swoją stronę: wiadomo
„życie”. W grudniu 2008 chłopaki spotkali się i postanowili spróbować zagrać stare numery, kiedy do tego doszło nie było juz mowy o tym, żeby nie grać znów. Tak oto w połowie grudnia powstał „Respirator” dołączył jeszcze Młody – chłopaczyna co śpiewa w TB9,u nich gra na gitarze:] Do tej pory zagrali 3 koncerty i nadal prą do przodu, również z nowym materiałem! a jak określić tą muzykę? Założyciele sami nie wiedza, śmieją się ze to „moist fuck rock”.

ONE DAY RISE – (hardcore/thrash, metalcore. Lublin)
http://www.myspace.com/onedayrise
Image
Młoda i bardzo utalentowana lubelska ekipa. Piękna kobieta wymiatająca na wokalu i czterech hardcorowych kolesi. Zespół powstał w listopadzie 2008 roku a obecny skład wykrystalizował się w czerwcu 2009. Grają muzykę z pogranicza hardcore/thrash z urozmaiconym, podwojonym wokalem. Na początku lipca wyszła ich EPka.

www.myspace.com/onedayrise

Reklamy

1 komentarz


Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s