ROTOFOBIA +ONE NIGHT HEROES+ Purple Slices dj set (26.o6.2oo9)

ROTOFOBIA + ONE NIGHT HEROES dj set

26 czerwca 2009

godz. 20:00

składka 10 PLN, after 5 PLN

www.rotofobia.com

www.myspace.com/rotofobia

Rotofobia idealnie wpisała się w bardzo modną i zyskującą coraz szersze kręgi wyznawców, kulturę indie. Szybko zdobyli ogromną popularność grając na wielkich scenach festiwalowych, takich jak: Open’er Festival, Pepsi Vena Festival w Łodzi, czy Off Festiwal w Mysłowicach.

O ich popularności poza granicami Polski, świadczy majowy koncert przed ponad tysięczną publiczością podczas festiwalu Midi Midi Varsovie w Lille, we Francji.

Liderem zespołu jest Sebastian Barć – wokalista, gitarzysta i producent muzyczny. Na niezależnej klubowej scenie Polski znany również jako Sebastianxxx. Skład zespołu uzupełnia Szymon Małecki grający na basie i klawiszach, na codzień zajmujący się też fotografią oraz Arkus, grający wcześniej w grupie Komety i Partia.

Oryginalne brzmienie Rotofobii to połączenie popu, elektro i garage z muzyką gitarową. W swojej pięcioletniej działalności zdążyli przyciągnąć wielkie grono fanów. Ich utwory znalazły się m.in. na składankach „Offsesje“ i „Offensywa3“, wydanych pod patronatem radiowej Trójki.

Podczas koncertu w klubie Tektura zaprezentuje takie hity jak: „Neony“, „Nite“, „10. piętro“ oraz premierowy materiał z nagrywanego właśnie debiutanckiego albumu.

Po koncercie odbędzie się afterparty przy elektronicznych i gitarowych brzmieniach kolektywu Djskiego One Night Heroes z Lublina. Gościnnie wystąpi również młody lubelski kolektyw Purple Slices.

Zapowiada się najgorętsza impreza alternatywnego grania na sam początek lata!

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s