D.I.Y. GIG: CONSTANTS – Boston, USA (25.o6.2009)

25 czerwca 2009, czwartek / koncert

Tektura, Wieniawska 15a

godz. 20.oo

wjazd 12 pln


CONSTANTS (Boston, USA)

myspace.com/constants
constantsound.com

+ 2 lokalne bandy

Bostońska postrockowa formacja Constants na europejskiej trasie promuje swoje najnowsze wydawnictwo „The Foundation, The Machine, The Ascension”, które ukazało się nakładem Make My Day Records (CASPIAN, JUNIUS, CANCER CONSPIRACY, THE OCEAN. …).

Remiks albumu ma przygotować sam JUSTIN BROADRICK (JESU, ex-GODFLESH).

Zespół powstał w 2003 roku. Po zagraniu dwóch tras koncertowych w USA wydał EP-kę „The Murder of Tom Fitzgerril”, która spotkała się z dobrymi opiniami krytyków i słuchaczy. Sławę w USA grupie przyniosła dziesięciomiesięczna trasa koncertowa, starym sześćdziesięcioosobowym autobusem napędzanym olejem warzywnym (jeśli ktoś jest zainteresowany, właśnie wystawili ów wehikuł na sprzedaż).

Reklamy

2 Komentarze

  1. 24 czerwca to środa. na profilu myspace constants widnieje data 25 czerwca. di aj łaj sobie kalendarz.

  2. Po czym poznac moralnosc niewolnika systemu? Kiedy przyjdzie Ci, moj drogi przyjacielu, kiedykolwiek ochota na zakwestionowanie obowiazujach regul, wtedy miej sie na bacznosci, bowiem niewolnik do tego stopnia jest utwierdzony w swoich racjach przez swojego wiecznie wykorzystujacego go Pana, ze gotow jest ciebie zabic nawet za cene wlasnego zycia, chorobliwie wierzac, iz walczyl za swoja sprawe, w rzeczywistosci zas dolozyc jedynie o jedna cegielke wiecej w murze dzielacym nas, ludzi po to, aby inni ludzie mogli zyc lepiej. Jaki wiec z tego moral: pora zrzucic okowy z nog i lancuchy splatajace nasze karki i wszczac prawidziwa rewolucje, ktorej uwienczeniem bedzie etos indywidualizmu w mysl socjalizmu. Tylko bowiem jednostak w pelni wolna i realizujaca swoje mabicje jest w stanie dac rownoczesnie tyle samo spolecznestwu, wedle praw fizyki zas tylko energia uwolniona calkowciei potrafi sie przeobrazic w energie inna, nieblokujaca zaistnialej materii.


Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s