FABRYKA z Opola potrzebuje wsparcia! Wyślij list

Klub Inicjatyw Niezależnych „Fabryka” w Opolu jest miejscem tworzonym przez osoby, które odczuwają wewnętrzną potrzebę przekazania swoich myśli, poglądów innym oraz osoby potrzebujące miejsca, które umożliwiłoby im realizację swoich pomysłów i twórczą działalność. Ideą naczelną tego miejsca jest skupienie jednostek, które chcą wyrażać się oraz oddziaływać na innych poprzez różnorakie formy aktywności.

W ciągu niecałych dwóch lat działalności „Fabryka” stała się znaczącym, niekomercyjnym i alternatywnym centrum społeczno-kulturalnym w Opolu. Przez cały ten okres odwiedziły to miejsce setki osób, a dla części z nich stało się ono istotnym punktem na mapie miasta. W „Fabryce” odbywają się liczne wydarzenia społeczne i artystyczne: koncerty, pokazy filmów, prelekcje, dyskusje, festiwale, warsztaty, wernisaże, działa biblioteczka wolnościowa, dodatkowo miejsce udostępniane jest innym grupom na spotkania i przygotowania do różnych wydarzeń odbywających się na mieście.

Obecnie sytuacja „Fabryki” jest niepewna. Firma „Chemipral”, będąca właścicielem budynku, w najbliższym czasie ma podjąć decyzję odnośnie dalszego wynajmowania lokali Klubowi. Około połowy czerwca okaże się czy „Fabryka” będzie mogła zostać w obecnym miejscu i na jakich zasadach. Apelujemy do wszystkich, którzy mogą pomóc o wysyłanie listów intencyjnych i składanie podpisów pod petycją do zarządu.

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE !!!

Być może tylko od tego, jak wiele takich listów zostanie wysłane, zależy to,
czy FABRYKA będzie nadal działać!

Strona fabryki: www.fabrykaa.prv.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s