Skinny Patrini + Śmierć Disko Sound(s) (14.03.2009)

Skinny Patrini (live act) i Śmierć Disko Sound(s) (dead act)
14 marca 2009 – sobota godz. 20:00

TEKTURA Wieniawska 15a
składka: 12 zł

SKINNY PATRINI

+

ŚMIERĆ DISKO SOUND(S)


SKINNY PATRINI
Skinny Patrini to genialny duet i połączenie mrocznego i erotycznego electro. Koncertujący od trzech lat zespół jest zjawiskiem muzyczno-wizualnym porównywanym do takich gwiazd gatunku, jak Peaches czy IAMX. I wcale w tych porównaniach nie wypadają gorzej.
Ten oryginalny duet tworzy para przyjaciół: odpowiedzialna za wokal Anna Patrini i generujący na syntezatorze i miksujący dźwięki Michał ‚Skinny’ Skórka. Trudno określić wykonywaną przez nich muzykę. Można tu znaleźć i chropowate brzmienia postpunku, brudny electroclashowy jazgot, ale również tajemnicze melodie spod znaku neo-cold wave. Muzycy nie skupiają się na jednej stylistyce, są otwarci na najnowsze style muzyczne i – co bardzo ważne – nie boją się eksperymentować.

www.myspace.com/skinnypatrinielectroduo

ŚMIERĆ DISKO SOUND(S)

Śmierć Disko Sound(s) to didżejski kolektyw rozkręcający od kilku lat alternatywne potancówki. W swoich setach wydobywają to, co najbardziej taneczne w muzyce alternatywnej od końca lat 70tych do dziś, czerpiąc głównie z nurtów postpunk, new wave, cold wave, no wave, electro i dance-punk. Nie ustają w wirtualnych podróżach poprzez czas i przestrzeń, z których przywożą starannie dobrane dźwięki dla ludzi o silnych nogach i otwartych głowach.
Ostatnio pojawiają się przy okazji różnej maści artystycznych festiwali oraz imprez typu live act/dead act. Rozgrzewali publiczność do koncertów Procesora Plus, Dick4Dick oraz kręcili after-party po koncertach zespołów Mikrowafle, Organizm, Bruno Schulz, Bajzel, Stodola i Naczynia.

www.myspace.com/smiercdiskosoundsystem

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s