D.I.Y.GIG: Stop Talking – hc Włochy (22.02.2009)

D.I.Y.GIG!

22 luty 2009 -niedziela godz 20:00

TEKTURA Wieniawska 15a

składka 7 PLN


STOP TALKING!
(Hardcore/punk, Włochy)
http://www.myspace.com/stoptalkinghc
RESPIRATOR (punk, Lbn)
Fe! (100% girls squad punk, Lbn)

STOP TALKING! (Hardcore/punk, Włochy)

JEDYNY KONCERT W POLSCE W RAMACH EUROPEJSKIEJ TRASY !!!

Włoska kapela Stop Talking została założona w 2006 przez czterech chłopaków: Danilo (bas), Lorenzo (perkusja), Pietro (wokal) i Sandro (gitara), Grają szybki, old school’owy hardcore z nutą mistrzów gatunku z lat 90tych, w połączeniu z pasjonującym i ciekawym tekstem dają odjazdową mieszankę. W ciągu roku wydali Mini CD  w wytwórni XCrossfire RecordsX i rozpoczęli pierwsze tournee po Europie. Rok 2008 przyniósł im wiele zmian. W styczniu Lorenzo opuścił grupę a na jego miejsce wstąpił Davide z Lugano (Szwajcaria), który grał wcześniej w The Coming Fall. Chłopak szybko nauczył się kawałków. Potem dołączył jeszcze kolejny szwajcarski kumpel Luca i mieli drugą gitarę. Kapela w takim składzie była gotowa na pisanie i komponowanie nowych kawałków, to zaowocowało nowym albumem, który został wydany pod koniec 2008 roku. Wszyscy członkowie grupy popierają wegański, wegetariański i bez narkotykowy styl życia. Nie przeoczcie tego.

RESPIRATOR (punk, Lbn)

Jest to band ożywiony po 10 latach. Początkowo z inicjatywy Betona, Dżusa i Majkela powstał
projekt „Moist Vagina”, później każdy poszedł w swoją stronę: wiadomo
„życie”.  W grudniu 2008 chłopaki spotkali się i postanowili spróbować zagrać stare numery, kiedy do tego doszło nie było juz mowy o tym, żeby nie grać znów. Tak oto w połowie grudnia powstał „Respirator” dołączył jeszcze Młody – chłopaczyna co śpiewa w TB9,u nich gra na gitarze:] Do tej pory zagrali 3 koncerty i nadal prą do przodu, również z nowym materiałem! a jak określić  tą muzykę? Założyciele sami nie wiedza, śmieją się ze to „moist fuck rock” :)

Fe! (100% girls squad punk, Lbn)

Do niedawna jeszcze kolo gospodyń wiejskich. Ostatnią włóczkę  naciągnęły jako struny na gitarę i założyły biesiadną kapelę: „Fe!”. To będzie ich 3-ci debiut!-bez jaj! (w tym 2-gi w Tekturze!) Ten jakże żywiołowy, jajcarski i pełen uroku band tworzą piękne lublinianki w składzie: Czarna-vox, Ruda-vox 2/gitara, Dzika-bass oraz Yaga-bębny. Dziewczyny grają jak lubią – nie ulega jednak wątpliwości, ze czeka was energetyczny i nieskrępowany punk-rock!

Reklamy

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s